BILETy na mecz ze Zniczem Pruszków - 28.07.2024, godz. 17:00

Stadion Śląski w Chorzowie

Trwa sprzedaż biletów na pierwszy domowy mecz Ruchu w sezonie 2024/2025. Już 28 lipca o godz. 17:00 Niebiescy zmierzą się na Stadionie Śląskim ze Zniczem Pruszków. Do dyspozycji kibiców są miejsca w sektorach zachodnich i wschodnich w trzech kategoriach cenowych.
Responsive Image

*bilety VIP dostępne w sektorach 9D, 11D i 12D.


​​​​​​​Sprzedaż biletów na mecz ze Zniczem prowadzona jest online na stronie bilety.ksruch.com oraz w naszych punktach stacjonarnych:

  • Strefa Kibiców - ul. Cicha 6, Chorzów - czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Sklep "eRka" - ul. Jagiellońska 3, Chorzów - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00
  • Niebieska wyspa - Galeria AKS, ul. Parkowa 20, Chorzów - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 20:00

INFORMACJE O SPRZEDŻY BILETÓW I KARNETÓW NA SEZON 2024/2025

Stadion Śląski w Chorzowie

Responsive Image
STREFY CENOWE
W oparciu o doświadczenia z minionego sezonu zdecydowaliśmy o skorygowaniu stref cenowych na domowych spotkaniach rozgrywanych na Stadionie Śląskim. Dotyczą one tylko trybuny wschodniej. Do kategorii I zaliczać się będą teraz wyłącznie sektory 8D, 9D, 11D i 12D. Z kolei kategoria II obejmie sektory 5D, 6D, 7D, 13D, 14D, 7G, 8G, 9G, 10G, 11G i 12G. O pojemności stadionu na dane spotkanie będziemy informować w momencie rozpoczęcia sprzedaży biletów.
Responsive Image
CENNIK BILETÓW
W sezonie 2024/2025 będą obowiązywać dwa cenniki biletów na domowe mecze Ruchu: podstawowy oraz TOP. Kategorię danego spotkania będziemy określać w momencie startu sprzedaży biletów, przy czym zakładamy, że rangę meczu TOP otrzymają co najmniej trzy spotkania w sezonie. Po konsultacjach z grupami kibicowskimi oraz Stowarzyszeniem Wielki Ruch zdecydowaliśmy o utrzymaniu cen biletów z poprzedniego sezonu, przygotowując jedoncześnie atrakcyjną ofertę karnetową.
Responsive Image

KARNETY NA SEZON 2024/2025
Karnet upoważnia do wejścia na WSZYSTKIE domowe mecze Ruchu w sezonie 2024/2025, czyli na 17 spotkań Fortuna 1 Ligi, mecze Fortuna Pucharu Polski, a także ewentualne baraże o awans do PKO BP Ekstraklasy.


PRZEDŁUŻENIE MIEJSCA
Dla karnetowiczów z poprzedniego sezonu zarezerwowaliśmy ich dotychczasowe miejsca na Stadionie Śląskim. Możliwość przedłużenia karnetu na to samo miejsce będzie możliwe do czwartku, 20 czerwca, włącznie. Po tym terminie miejsca, które nie zostaną przedłużone, trafią do wolnej sprzedaży. Wybierając inne miejsce na stadionie wciąż przysługuje zniżka dla przedłużających.


STREFY SPRZEDAŻY KARNETÓW
W trosce o klubowe finanse zdecydowaliśmy o zawężeniu liczby sektorów, na które będzie prowadzona sprzedaż karnetów. Dzięki temu będziemy mieli możliwość redukowania kosztów organizacji wybranych meczów. Karnety będą sprzedawane wyłącznie na sektory 8D, 9D, 11D, 12D (kategoria I), 8G, 9G, 10G, 11G (kategoria II) oraz 29D, 30D, 31D, 32D, 33D, 34D, 35D (kategoria III).

Responsive Image

W związku z powyższym karnetowicze z poprzedniego sezonu z sektorów 7D, 13D, 7G, 12G, 27D, 28D i 36D nie będą mieć możliwości przedłużenia swoich dotychczasowych miejsc. Prosimy o wybór innego miejsca na stadionie, oczywiście z zachowaniem prawa do zniżki dla przedłużających. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.


DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ KARNET?

  • to oszczędność pieniędzy – np. kupując karnet NORMALNY w kategorii III zaoszczędzisz blisko 27% w stosunku do sumy cen biletów na 17 spotkań ligowych, a jeśli miałeś karnet w poprzednim sezonie, oszczędność wyniesie aż 38%!
  • stały rabat na Niebieskie gadżety w wysokości 10%
  • to gwarancja udziału we wszystkich domowych meczach Ruchu - ligowych, pucharowych i ewentualnych barażach
  • do każdego karnetu etui oraz smycz gratis


CENNIK KARNETÓW NA SEZON 2024/2025
Jak w poprzednich latach, w podziękowaniu za lojalność, niższe ceny oferujemy kibicom, którzy posiadali abonament w poprzednim sezonie. W porównaniu do ubiegłego sezonu wszystkie ceny karnetów zostały obniżone, a największą obniżkę zyskają najmłodsi - abonamenty dla dzieci od 4. do 14. roku życia kosztują tylko 99 zł. Dzieciom od 0 do 3 lat przysługują darmowe karnety WYŁĄCZNIE w kategorii III.

Responsive Image

KARNET VIP GOLD
W sektorach 8D, 9D, 11D i 12D możliwy jest wybór karnetu pomiędzy zwykłym a VIP GOLD. W ramach karnetu VIP GOLD na każdym meczu zapewniamy dostęp do cateringu (finger foods, ciasta, danie na ciepło, napoje, piwo). Strefa VIP GOLD dostępna jest 2 godziny przed rozpoczęciem każdego meczu, w jego trakcie oraz godzinę po końcowym gwizdku. Liczba miejsc ograniczona!


RABAT DLA AKTYWNYCH CZŁONKÓW WIELKIEGO RUCHU
Kibicom zrzeszonym w Stowarzyszeniu Wielki Ruch, którzy nie zalegają z płatnością składek członkowskich, przysługuje rabat na karnet w wysokości 5%. Można z niego skorzystać wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej. Przy zakupie karnetu należy zalogować się do aplikacji WR i okazać sprzedawcy wirtualne ID.


KARNET NA RATY
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców, w internetowym systemie sprzedaży umożliwiliśmy zakupu karnetu na raty.

Zakup karnetu na raty daje dokładnie te same korzyści, co zwykły zakup, nie trzeba jednak martwić się jednorazowym wydatkiem. Wybierz odpowiadający Ci system ratalny i ciesz się Karnetem na Ruch!
Sprzedaż ratalna odbywa się za pośrednictwem operatora płatności, firmy PayU. Zaloguj się na stronie bilety.ksruch.com, wybierz karnet i interesujące Cię miejsce na stadionie, wpisz dane osobowe, a po przejściu do płatności wybierz opcję „Raty PayU”.

Kolejny krok to wybór liczby rat. Po dokonaniu wyboru klikamy „Przejdź do wniosku” i przechodzimy przez standardową procedurę kredytową, która w całości odbywa się online. Potrzebny będzie dowód osobisty, numer rachunku bankowego oraz dane o dochodach i zatrudnieniu.


CENY KARNETÓW DLA ZAWODNIKÓW CENTRUM SZKOLENIA RUCHU CHORZÓW

Kategoria I - 249 zł
Kategoria II - 99 zł
Kategoria III - 49 zł


GDZIE I KIEDY KUPISZ KARNET?
Po karnety zapraszamy do internetowego systemu sprzedaży oraz stacjonarnie do Strefy Kibiców przy Cichej czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00 oraz na Niebieską Wyspę w Galerii AKS przy ul. Parkowej 20 w Chorzowie, czynnej od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00. By zakupić karnet stacjonarnie konieczne będzie posiadanie dokumentu tożsamości zawierającego nr PESEL.


ZAKUP KARNETU ONLINE - INSTRUKCJE

NOWY KARNET
1. Zaloguj się na stronie bilety.ksruch.com.
2. Wejdź w listę wydarzeń i kliknij KUP KARNET.
3. Ponownie kliknij KUP KARNET przy I etapie sprzedaży.
4. Wybierz liczbę karnetów (liczbę karnetów zmienisz za pomocą przycisków + i -).
5. Na mapie stadionu wybierz swój sektor, rząd i miejsce.
6. Przejdź DALEJ, uzupełnij dane (w sektorach 8D, 9D, 11D i 12D możliwy jest wybór karnetu pomiędzy zwykłym a VIP GOLD - rozwiń pole TYP BILETU).
7. Kliknij DALEJ i przejdź do podsumowania.
8. Wybierz sposób odbioru karnetu (osobisty lub wysyłka), zaakceptuj regulamin oraz wybierz formę płatności.
9. Sfinalizuj transakcję.

PRZEDŁUŻENIE
1. Zaloguj się na stronie bilety.ksruch.com.
2. Wejdź w listę wydarzeń i kliknij KUP KARNET.
3. Ponownie kliknij KUP KARNET przy I etapie sprzedaży.
4. W części PRZEDŁUŻANE KARNETY uzupełnij pole PESEL LUB NR PASZPORTU i kliknij DODAJ. Powtórz czynność, jeśli chcesz przedłużyć większą liczbę karnetów.
5. System automatycznie przydzieli miejsce (miejsca) karnetowe z poprzedniego sezonu (za wyjątkiem karnetowiczów z sektorów 7D, 13D, 7G, 12G, 27D, 28D i 36D - czytaj wyżej). Jeśli chcesz pozostać przy tym samym miejscu przejdź do punktu 7.
6 .Jeśli chcesz zmienić swoje miejsce, wybierz je na mapie stadionu.
7. Przejdź DALEJ, uzupełnij dane (w sektorach 8D, 9D, 11D i 12D możliwy jest wybór karnetu pomiędzy zwykłym a VIP GOLD - rozwiń pole TYP BILETU).
8. Kliknij DALEJ i przejdź do podsumowania.
9. Wybierz sposób odbioru karnetu (osobisty lub wysyłka), zaakceptuj regulamin oraz wybierz formę płatności.
10. Sfinalizuj transakcję.

UWAGA!
Karnetowicze z ubiegłego sezonu z sektorów 7D, 13D, 7G, 12G, 27D, 28D i 36D postępują zgodnie z instrukcją NOWY KARNET!


MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
mail: bilety@ksruch.com
infolinia: 784 04 1920